Kasa fiskalna Farex Online Pro 600 Moduł: LAN/WiFi


W skrócie:

Baza towarowa 100 000 pozycji PLU
Moduł LAN/WiFi
Przyciski funkcyjne 10
Długość nazwy towaru 40 znaków
Wymiary urządzenia 190x101x72 mm
Szerokość rolki 57mm
Długość rolki 40m

Opis produktu

Kasa PRO 600 z linii Farex ONline to wydajne, systemowe urządzenie fiskalne o nowoczesnym designie, dedykowane dla średnich punktów handlowych i usługowych. W odróżnieniu od mobilnej kasy PRO 300, PRO 600 jest idealną propozycją do stacjonarnego użytkowania.

PRO 600 jest jednym z pierwszych urządzeń na polskim rynku, które spełnia wymogi nowych przepisów dla kas fiskalnych online.

KOMUNIKACJA Z INTERNETEM

Kasa Farex ONline PRO 600 zapewnia transfer danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM). Dzięki równoczesnemu dostępowi do obu metod komunikacji Przedsiębiorca nie musi się martwić o bezwzględne zapewnienie Internetu stacjonarnego w punkcie handlowym, czy o słabszy zasięg Internetu mobilnego. Korzysta z takiej metody komunikacji, która w danym okresie jest dla niego dogodna.

KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM

Model PRO 600 ma zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki czemu może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu kablem, przesyłając wzajemnie dane dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje automatycznie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to gwarantuje bezbłędną i błyskawiczną realizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie likwiduje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty, pozwalając zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI

Dzięki aż 6 dostępnym, dodatkowym (tj. innym, niż do komunikacji z Internetem) portom komunikacyjnym, PRO 600 może stać się w pełni wydajnym centrum obsługi multifukcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do urządzenia można równocześnie podłączyć np. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer, zapewniając błyskawiczną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

PALETA POZOSTAŁYCH ATUTÓW

Kasa Farex ONline PRO 600 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu obsługi. Kasa fiskalna PRO 600 to harmonijne połączenie nowoczesnego designu, ergonomii użytkowania i optymalizacji funkcjonalności, które – z całą pewnością – już wkrótce zostaną docenione przez szerokie grono odbiorc

Dane techniczne:

Funkcje - Klawisze szybkiej sprzedaży: 22 (11 x 2)
Funkcje - Skróty klawiszowe raportów:  Tak
Funkcje - Wygaszacz ekranu klienta:  TAK (dowolna treść komunikatu na ekranie klienta podczas bezczynności urządzenia)
Funkcje - Drukowanie Etykiet z kodami 1D: TAK (możliwość wydrukowania kodu kreskowego dla PLU)
Komunikacja - Internet: Ethernet
Komunikacja - Porty Komunikacyjne: 6 standardowych + Internet (4 x RS232, 1 x USB, 1 x PC + 1 x LAN)
Komunikacja - Terminal Płatniczy: TAK (dowolny model)
Parametry - Baza PLU: min. 10 000
Parametry - Drukara: system "wrzuć i pracuj", szybkość druku - 75 mm/s
Parametry - Klwawiatura: mechaniczna, 29 klawiszy
Parametry - Kolor obudowy: czarny / srebrny
Parametry - Wymiary: 259 dł. x 138 szer. x 84 wys.
Parametry - Wyświetlacz Klienta: LCD, 2 liniowy, graficzny
Parametry - Wyświetlacz operatora: LCD, 4 liniowy, graficzny
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ