Kasa fiskalna Farex Online Pro 300 Moduł: GSM+LAN


W skrócie:

Baza towarowa 100 000 pozycji PLU
Moduł GSM/LAN
Przyciski funkcyjne 10
Długość nazwy towaru 40 znaków
Wymiary urządzenia 190 x 101 x 72mm
Szerokość rolki 57mm
Długość rolki 18m

Opis produktu:

Kasa fiskalna PRO 300 z linii Farex ONline to mobilna, mała i lekka kasa o wielkich możliwościach. Mimo niepozornych rozmiarów w tym niewielkim urządzeniu fiskalnym udało się zaimplementować niemal wszystkie rozwiązania dostępne w większej, stacjonarnej kasie online PRO 600.

PRO 300 jest jednym z pierwszych urządzeń na polskim rynku, które spełnia wymogi nowych przepisów dla kas fiskalnych online.

KOMUNIKACJA Z INTERNETEM
Kasa Farex ONline PRO 300 zapewnia transfer danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM). Dzięki równoczesnemu dostępowi do obu metod komunikacji Przedsiębiorca zyskuje pełną niezależność – zarówno od dostawcy Internetu, jak i od miejsca instalacji urządzenia – dzięki czemu nigdy nie będzie ograniczony do jednego punktu świadczenia usług, bowiem kasa może być wykorzystywana wszędzie tam, gdzie właśnie jest potrzebna.

KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM
Model PRO 300 ma zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki czemu może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu kablem, przesyłając wzajemnie dane dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje automatycznie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to gwarantuje bezbłędną i błyskawiczną realizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie likwiduje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty, pozwalając zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI
Dzięki aż 5 dostępnym, dodatkowym (tj. innym, niż do komunikacji z Internetem) portom komunikacyjnym, PRO 300 – niewielka, mobilna kasa fiskalna – może stać się w pełni wydajnym centrum obsługi multifukcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do urządzenia można równocześnie podłączyć np. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer, zapewniając błyskawiczną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

PALETA POZOSTAŁYCH ATUTÓW
Kasa Farex ONline PRO 300 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu obsługi. Kasa fiskalna PRO 300 to harmonijne połączenie nowoczesnego designu, ergonomii użytkowania i optymalizacji funkcjonalności, które – z całą pewnością – już wkrótce zostaną docenione przez szerokie grono odbiorców.

Dane techniczne:

Funkcje - Klawisze szybkiej sprzedaży: 10 (5 x 2)
Funkcje - Skróty klawiszowe raportów:  Tak
Funkcje - Wygaszacz ekranu klienta:  TAK (dowolna treść komunikatu na ekranie klienta podczas bezczynności urządzenia)
Funkcje - Drukowanie Etykiet z kodami 1D: TAK (możliwość wydrukowania kodu kreskowego dla PLU)
Komunikacja - Internet: LAN
Komunikacja - Porty Komunikacyjne: 5 standardowych + Internet (3 x RS232, 1 x USB, 1 x PC + 1 x LAN)
Komunikacja - Terminal Płatniczy: TAK (dowolny model)
Parametry - Baza PLU: min. 10 000
Parametry - Drukara: system "wrzuć i pracuj", szybkość druku - 75 mm/s
Parametry - Klwawiatura: mechaniczna, 29 klawiszy
Parametry - Kolor obudowy: czarny / srebrny
Parametry - Wymiary: 190 dł. x 101 szer. x 72 wys.
Parametry - Wyświetlacz Klienta: LCD, 2 liniowy, graficzny
Parametry - Wyświetlacz operatora: LCD, 4 liniowy, graficzny

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ