Obsluga aptek

HABAR obsługuje apteki od 1990 roku. Zapewniamy serwis sprzętu i oprogramowania. Jesteśmy autoryzowanym serwisantem firmy Kamsoft.

Serwisant: Artur Urbanek 530 715 702

Biuro Obsługi Klienta: 32 42 22 987

W chwili obecnej pod naszą opieką znajduje się już wiele aptek z rejonu ROW (Rybnicki Okręg Węglowy - Rybnik, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Czerwionka-Leszczyny i inne) oraz z terenu całego województwa śląskiego i opolskiego.

System KS-AOW (lub KS-APTEKA pod Windows) jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows.

Szczególny nacisk w systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z systemem w trybie znakowym.

Funkcje zawarte w modułach wchodzących w skład systemu pozwalają na prowadzenie sprzedaży, zamówień i zakupów, zarządzanie magazynem, tworzenie zestawień, analiz oraz prowadzenie rozliczeń.

System KS-AOW jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych uprawnionych instytucji oraz stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ